Ranking zawodników podnoszenia ciężarów za rok 1999 (bez mistrzostw świata)

Poniższy ranking sporządzony jest na podstawie wyników, jakie uzyskali zawodnicy w poszczególnych kategoriach wagowych. Po kliknięciu w wybraną kategorię zobaczysz ranking, będzie przedstawione nazwisko, imię zawodnika, następnie rok urodzenia, wyniki w poszczególnych bojach i miejsce uzyskania wyniku. Szczególnie miło ogląda się kategorie: 77 kg i 94, ponieważ na szczycie są reprezentanci Polski.

MĘŻCZYŹNI 56KG

1

MUTLU HALIL

1973

TUR

135.0

160.0

295.0

14.04

LA CORUNA

2

JIGAU ADRIAN

1970

ROM

125.0

152.5

277.5

14.04

LA CORUNA

3

ALVAREZ SERGIO

1979

CUB

127.5

147.5

275.0

26.04

CAMAGUEY

4

VARGAS WILLIAM

1970

CUB

125.0

147.5

272.5

26.04

CAMAGUEY
IVANOV IVAN

1971

BUL

120.0

152.5

272.5

14.04

LA CORUNA

6

LICHVALD OLEKSANDR

1978

UKR

120.0

150.0

270.0

14.04

LA CORUNA

7

YU TINGXIAO

1975

CHN

120.0

145.0

265.0

01.05

CHIBA

8

BONNEL ERIC

1974

FRA

117.5

145.0

262.5

14.04

LA CORUNA
LIANG HUIRONG

1977

CHN

115.0

147.5

262.5

01.05

CHIBA

10

CASTRO NELSON

1974

COL

110.0

142.5

252.5

13.05

MERIDA

11

FERNANDEZ JUAN

1975

COL

112.5

137.5

250.0

13.05

MERIDA

12

SOULEIMANOV ELKHAN

1974

AZE

110.0

132.5

242.5

14.04

LA CORUNA

13

KIKUZUMA YASUJI

1978

JPN

105.0

135.0

240.0

01.05

CHIBA
MUTHU THANDAVA

1975

IND

105.0

135.0

240.0

26.03

MELBOURNE

15

LIQUINCHANA FRANKLIN

1977

ECU

100.0

135.0

235.0

13.05

MERIDA

16

WU KUN-CHAN

1976

TPE

102.5

130.0

232.5

01.05

CHIBA

17

ALVIA JOSE LUIS

1979

VEN

100.0

130.0

230.0

26.04

CAMAGUEY
PONCHARD MICKAEL

1978

FRA

102.5

127.5

230.0

14.04

LA CORUNA
ABDALLA EID HASSN

1979

EGY

102.5

127.5

230.0

10.04

CAIRO
NAHUELQUEN ALEXIS

1979

CHI

100.0

130.0

230.0

13.05

MERIDA

21

RODRIGUEZ RUSLAN

1980

CUB

102.5

125.0

227.5

26.04

CAMAGUEY

22

SUNDESWARAN T.M.

1973

IND

100.0

125.0

225.0

26.03

MELBOURNE
SALAZAR DIEGO

1980

COL

105.0

120.0

225.0

26.04

CAMAGUEY

24

ROMO ALEJANDRO

1979

MEX

92.5

127.5

220.0

29.05

GUATEMALA
SCRIBANI MARCO

1976

ITA

102.5

117.5

220.0

14.04

LA CORUNA
BURDEN CHRIS

1970

AUS

100.0

120.0

220.0

26.03

MELBOURNE

27

MAZRAEH SH.

1980

IRI

95.0

122.5

217.5

06.04

TEHRAN

28

MINGINFEL MANUEL

1978

MIC

97.5

117.5

215.0

26.03

MELBOURNE
GARCIA WILFREDO

1981

ESA

92.5

122.5

215.0

29.05

GUATEMALA

30

RAMOS YEAM

1979

VEN

90.0

120.0

210.0

26.04

CAMAGUEY
PADIATTY GINO

1973

MRI

95.0

115.0

210.0

26.03

MELBOURNE
COLOMBATTI WALTER

1964

ECU

92.5

117.5

210.0

26.04

CAMAGUEY

33

NABIL BOUHOUCH

1980

TUN

90.0

117.5

207.5

10.04

CAIRO

34

CASTRO VICTOR LEONAR

1977

PER

85.0

120.0

205.0

13.05

MERIDA
BERRIO ROGER Y.

1979

COL

90.0

115.0

205.0

26.04

CAMAGUEY

36

OROZCO RICARDO

1963

PAN

87.5

115.0

202.5

29.05

GUATEMALA
SOUPPRAYEN GINO

1973

MRI

90.0

112.5

202.5

12.02

THESSALONIKI
AL BAKER GAFR

1982

KSA

95.0

107.5

202.5

12.04

CAIRO

39

BRAS ALEXANDRE

1977

POR

90.0

110.0

200.0

14.04

LA CORUNA
MICALLEF MICHAEL

1976

MLT

90.0

110.0

200.0

29.05

MALTA
ALSULAMY BADR

1980

KSA

90.0

110.0

200.0

12.04

CAIRO

42

HOWLETT STEVE

1971

NZL

85.0

112.5

197.5

26.03

MELBOURNE
MARTIN VICTOR

1981

ESP

90.0

107.5

197.5

18.03

GIJON

44

KIMBOWA MOSES

1980

UGA

90.0

105.0

195.0

10.04

CAIRO
YAGCI MEHMET

1972

AUS

85.0

110.0

195.0

29.01

NAURU

46

WESLEY PIERCE

1980

PNG

85.0

107.5

192.5

26.03

MELBOURNE

47

ELMAAZ MOHAMED BASHE

1981

SYR

80.0

100.0

180.0

12.04

CAIRO

48

KIZIRIDIS GEORGE

1983

GRE

77.5

100.0

177.5

12.02

THESSALONIKI

49

TEABUGE GADD

1983

NRU

75.0

100.0

175.0

08.05

AUCKLAND
DAGEAGO WILLEN

1984

NRU

75.0

100.0

175.0

29.01

NAURU
CERMENO IRVING

1982

GUA

75.0

100.0

175.0

29.05

GUATEMALA

52

MUSOKE SALIM BALINYA

1983

UGA

77.5

95.0

172.5

10.04

CAIRO

53

COOK ESTIIT

1983

NRU

72.5

90.0

162.5

29.01

NAURU

54

COOK DERI

1983

NRU

65.0

80.0

145.0

29.01

NAURU
MOONIEN MAGARAGEN

1981

MRI

65.0

80.0

145.0

10.04

CAIRO

56

DOWABOBO STARRON

1984

NRU

45.0

57.5

102.5

29.01

NAURU

57

MENKE IROS

1985

NRU

27.5

35.0

62.5

29.01

NAURU

58

HALSTEAD REGGAE

1988

NRU

20.0

30.0

50.0

29.01

NAURU
 

MĘŻCZYŻNI 62KG

1

MINCHEV SEVDALIN

1970

BUL

140.0

177.5

317.5

15.04

LA CORUNA

2

SABANIS LEONIDAS

1971

GRE

145.0

170.0

315.0

15.04

LA CORUNA

3

PESHALOV NIKOLAI

1970

CRO

142.5

170.0

312.5

15.04

LA CORUNA
LE MAOSHENG

1978

CHN

142.5

170.0

312.5

01.05

CHIBA

5

GEORGIEV STEFAN

1975

BUL

140.0

170.0

310.0

15.04

LA CORUNA

6

RODRIGUEZ VLADIMIR

1977

CUB

135.0

167.5

302.5

26.04

CAMAGUEY

7

PENG CHONGDONG

1978

CHN

130.0

165.0

295.0

01.05

CHIBA
OLESHCHOUK GENNADY

1975

BLR

130.0

165.0

295.0

15.04

LA CORUNA

9

BORTKOV ALEXEI

1976

RUS

125.0

160.0

285.0

15.04

LA CORUNA
ALFONSO EGLIBERTO

1975

CUB

130.0

155.0

285.0

26.04

CAMAGUEY

11

COSTEA EUGEN

1978

ROM

125.0

155.0

280.0

15.04

LA CORUNA
PANZVAN MEHDI

1981

IRI

130.0

150.0

280.0

06.04

TEHRAN
BERRIO ROGER

1972

COL

127.5

152.5

280.0

13.05

MERIDA

14

PERNIA AMILCAR

1981

VEN

117.5

147.5

265.0

13.05

MERIDA
CHEN PO-PU

1977

TPE

115.0

150.0

265.0

01.05

CHIBA
STEPHEN MARCUS

1969

NRU

115.0

150.0

265.0

26.03

MELBOURNE
LEE CHEOL-HAN

1978

KOR

117.5

147.5

265.0

01.05

CHIBA

18

ARTUNC SEDAT

1976

TUR

117.5

145.0

262.5

01.05

CHIBA
PORTILLO ALFONSO

1977

ESP

117.5

145.0

262.5

18.03

GIJON

20

JARRAY ATEF

1976

TUN

115.0

145.0

260.0

12.02

THESSALONIKI
ERAZO JOSE

1972

ECU

115.0

145.0

260.0

13.05

MERIDA

22

CRUZ OSDELI

1979

CUB

112.5

142.5

255.0

26.04

CAMAGUEY
GOEGEBUER TOM

1975

BEL

115.0

140.0

255.0

15.04

LA CORUNA

24

GARRIDO MIKAEL

1981

FRA

110.0

142.5

252.5

12.02

THESSALONIKI

25

MEDRANO LUIS

1976

GUA

115.0

135.0

250.0

29.05

GUATEMALA
SITNIKOF YANNIS

1981

GRE

110.0

140.0

250.0

18.03

GIJON
PEDRENO LAUREN

1975

FRA

115.0

135.0

250.0

12.02

THESSALONIKI

28

SIFOGIANNAKIS ADONIS

1976

GRE

105.0

140.0

245.0

18.03

GIJON

29

TIENTCEHU DAHAYA VIN

1981

CMR

105.0

130.0

235.0

10.04

CAIRO
IAZURLO DIEGO

1976

ARG

105.0

130.0

235.0

26.04

CAMAGUEY

31

SULKJA RENATO

1981

ALB

102.5

130.0

232.5

12.02

THESSALONIKI

32

ALCAS GERARDO

1973

PER

105.0

125.0

230.0

13.05

MERIDA
HEALY WAYNE

1976

IRL

100.0

130.0

230.0

15.04

LA CORUNA

34

AL BAKER SADIK

1981

KSA

102.5

125.0

227.5

12.04

CAIRO
FERRARI ARNAULT

1978

FRA

97.5

130.0

227.5

01.05

CHIBA
ELFAROK HASSAN OMAR

1980

EGY

105.0

122.5

227.5

10.04

CAIRO

37

O’BRIEN DENNIS

1962

GBR

102.5

120.0

222.5

26.03

MELBOURNE
VANDEN ENDE GARTH

1980

AUS

100.0

122.5

222.5

08.05

AUCKLAND

39

CABALLERO ARTURO

1976

PAN

105.0

115.0

220.0

29.05

GUATEMALA
MEIREF SOFIAN

1980

ALG

95.0

125.0

220.0

10.04

CAIRO

41

CHVALOV ANATOLI

1977

ISR

92.5

125.0

217.5

12.02

THESSALONIKI

42

TEBOURSKI SALAH

1980

TUN

95.0

120.0

215.0

10.04

CAIRO
OSSAMA MOHAMED SALAR

1980

SYR

95.0

120.0

215.0

12.04

CAIRO
NIEVES ARIAS EDWIN

1977

PUR

95.0

120.0

215.0

01.05

CHIBA
OLNEY CHRIS

1975

NZL

95.0

120.0

215.0

26.03

MELBOURNE

46

MINGINFEL MANUEL

1978

MIC

92.5

120.0

212.5

29.01

NAURU

47

YOUSEF MUKHAMED

1967

PAK

92.5

117.5

210.0

06.04

TEHRAN

48

SIBRIAN MIGUEL

1980

ESA

90.0

112.5

202.5

29.05

GUATEMALA

49

MOBIT LINK

1982

NRU

90.0

110.0

200.0

29.01

NAURU

50

JEREMIAH RUTHERFORD

1982

NRU

85.0

105.0

190.0

29.01

NAURU

51

KIWUMBI ROBERT

1981

UGA

85.0

100.0

185.0

10.04

CAIRO
GORDON CAMERON

GBR

82.5

102.5

185.0

30.05

MALTA

53

DOZORTSEV VLADISLAV

1982

ISR

80.0

100.0

180.0

29.05

MALTA

54

WIGGLESWORTH MARK

1982

NZL

77.5

95.0

172.5

08.05

AUCKLAND

55

BOROZAN IVO

1955

CRO

70.0

95.0

165.0

29.05

MALTA

56

PEO RIOLI

1984

NRU

72.5

90.0

162.5

29.01

NAURU

57

DUBURIA MARCOU

1984

NRU

62.5

80.0

142.5

29.01

NAURU

58

DEBAO TURSON

1984

NRU

42.5

55.0

97.5

29.01

NAURU

MĘŻCZYŹNI 69KG

1

BOEVSKI GALABIN

1974

BUL

160.0

192.5

352.5

16.04

LA CORUNA

2

JELIAZKOV PLAMEN

1972

BUL

157.5

192.5

350.0

16.04

LA CORUNA

3

LEONIDIS VALERIOS

1966

GRE

150.0

190.0

340.0

16.04

LA CORUNA

4

ZHANG GUOZHENG

1974

CHN

147.5

187.5

335.0

01.05

CHIBA

5

TZELILIS GIORGOS

1973

GRE

145.0

187.5

332.5

16.04

LA CORUNA

6

MATVEYEV ANDREI

1971

RUS

145.0

185.0

330.0

16.04

LA CORUNA

7

DODITA MARIAN

1973

ROM

147.5

175.0

322.5

16.04

LA CORUNA

8

DELGADO ROLANDO

1975

CUB

145.0

175.0

320.0

27.04

CAMAGUEY
ECHIAZARYAN SUREN

1972

ARM

145.0

175.0

320.0

16.04

LA CORUNA

10

ARSLAN YASIN

1978

TUR

142.5

170.0

312.5

01.05

CHIBA
HOLLER WERNER

1977

AUT

142.5

170.0

312.5

16.04

LA CORUNA

12

FICCO GIUSEPPE

1974

ITA

135.0

175.0

310.0

16.04

LA CORUNA
FUENTES ARISTOTELES

1977

CUB

142.5

167.5

310.0

27.04

CAMAGUEY

14

BORRERO YORDANIS

1978

CUB

142.5

165.0

307.5

27.04

CAMAGUEY
MIRZOYEV TURAN

1979

AZE

135.0

172.5

307.5

16.04

LA CORUNA
AMREYAN HOVHANNES

1975

ARM

137.5

170.0

307.5

16.04

LA CORUNA

17

GONZALEZ JHONY

1975

COL

135.0

170.0

305.0

13.05

MERIDA
BARBOSA HERIBERTO

1973

COL

132.5

172.5

305.0

27.04

CAMAGUEY

19

BATISTA ALEXI

1976

PAN

130.0

172.5

302.5

29.05

GUATEMALA

20

BLANCO HENRY

1968

VEN

130.0

170.0

300.0

27.04

CAMAGUEY
YAGCI MUCAHIT

1973

TUR

135.0

165.0

300.0

01.05

CHIBA
FALAHATI ALI

1977

IRI

132.5

167.5

300.0

06.04

TEHRAN

23

SBAI YOUSSEF

1978

TUN

135.0

162.5

297.5

12.02

THESSALONIKI

24

TAKHMAZIAN ARMENAK

1972

DEN

135.0

160.0

295.0

16.04

LA CORUNA

25

IGNATOVSKY ALEX

1974

ISR

135.0

155.0

290.0

01.05

CHIBA
MELIKOV ASIF

1971

AZE

130.0

160.0

290.0

16.04

LA CORUNA

27

LARSSON BJORN

1971

SWE

125.0

157.5

282.5

16.04

LA CORUNA
VALLEJO RENE

1975

ECU

125.0

157.5

282.5

13.05

MERIDA

29

PARK SUN-HWAN

1977

KOR

130.0

150.0

280.0

01.05

CHIBA
PESHALOV NIKOLAI

1970

CRO

125.0

155.0

280.0

20.02

MESTRE
LANGTHALER THOMAS

1980

AUT

125.0

155.0

280.0

18.03

GIJON

32

FARKAS ZOLTAN

1974

HUN

120.0

155.0

275.0

12.02

THESSALONIKI
BALP DAVID

1970

FRA

125.0

150.0

275.0

12.02

THESSALONIKI

34

SARKISIAN YURIK

1961

AUS

120.0

152.5

272.5

26.03

MELBOURNE

35

HSIEH HSIAO-KAI

1978

TPE

115.0

155.0

270.0

01.05

CHIBA
ZAROTIADDIS GIANNIS

1976

GRE

122.5

147.5

270.0

18.03

GIJON
TANTAWY MOHAMED

1980

EGY

120.0

150.0

270.0

10.04

CAIRO
ROSARIO LUIS

1965

DOM

122.5

147.5

270.0

29.05

GUATEMALA
KOSTA EMILIANO

1978

ALB

125.5

145.0

270.0

12.02

THESSALONIKI

40

NEGRON WILLIAM

1971

PUR

115.0

145.0

260.0

27.04

CAMAGUEY
GIMOM GAMBA

1982

CMR

115.0

145.0

260.0

10.04

CAIRO

42

AZAN T.

1974

PAK

112.5

142.5

255.0

06.04

TEHRAN
SANCHEZ MARCOS

1974

ECU

107.5

147.5

255.0

27.04

CAMAGUEY

44

THOMA AKALI

1983

NRU

112.5

140.0

252.5

26.03

MELBOURNE
VUETI JOSEFA

1979

FIJ

110.0

142.5

252.5

26.03

MELBOURNE
MARTIN MANUEL

1977

ESP

110.0

142.5

252.5

18.03

GIJON

47

CHAPLIN JIM

1981

USA

120.0

130.0

250.0

29.01

NAURU
ABDELAZEM EMAD EBRAH

1981

EGY

110.0

140.0

250.0

10.04

CAIRO

49

YONESOV D.

TKM

110.0

135.0

245.0

06.04

TEHRAN

50

KHALIL BORHAN

1981

ISR

112.5

130.0

242.5

12.02

THESSALONIKI
PALERMO SANTIAGO

1977

ARG

107.5

135.0

242.5

29.05

GUATEMALA

52

LOPEZ RUPERTO

1976

GUA

105.0

135.0

240.0

29.05

GUATEMALA

53

CARVALHO ADEILSON

1963

BRA

107.5

130.0

237.5

13.05

MERIDA

54

ALRASHIDY TALAL

1979

KSA

100.0

135.0

235.0

12.04

CAIRO

55

ZAKHAMA MOHAMED ALI

1979

TUN

107.5

125.0

232.5

10.04

CAIRO
MOHAMED BASEL

1981

SYR

100.0

132.5

232.5

12.04

CAIRO

57

JOHNSON DAVID

1979

AUS

102.5

127.5

230.0

08.05

AUCKLAND

58

PETERS YOKIO

1984

NRU

95.0

127.5

222.5

08.05

AUCKLAND
O’BRIEN DENNIS

1962

GBR

100.0

122.5

222.5

30.05

MALTA

60

JULIANO BEN

1974

XXX

90.0

120.0

210.0

26.03

MELBOURNE
TULENSRU HARVEY

1978

MIC

90.0

120.0

210.0

29.01

NAURU

62

MURPHY PADRAIG

IRL

85.0

115.0

200.0

30.05

MALTA

63

SCOTTY WAYNE

1983

NRU

85.0

110.0

195.0

29.01

NAURU

64

DIMAPILIS MICHAEL

1976

NRU

87.5

105.0

192.5

29.01

NAURU
MARMAR MATTHEW

1976

MIC

87.5

105.0

192.5

26.03

MELBOURNE

66

MANEA F.

1959

TAH

80.0

105.0

185.0

26.03

MELBOURNE

67

PATON JOHN

1980

NZL

80.0

100.0

180.0

08.05

AUCKLAND

68

DETENAMO ITTE

1986

NRU

70.0

92.5

162.5

29.01

NAURU

69

LATIF ADAM

1984

AUS

60.0

80.0

140.0

29.01

NAURU

MĘŻCZYŹNI 77KG

1

KOZLOWSKI ANDRZEJ

1968

POL

162.5

197.5

360.0

16.04

LA CORUNA
TANEV PETAR

1972

BUL

157.5

202.5

360.0

16.04

LA CORUNA
MARKOV GEORGI

1978

BUL

162.5

197.5

360.0

16.04

LA CORUNA
KYAPANAKTSYAN KHACHATUR

1968

ARM

167.5

192.5

360.0

16.04

LA CORUNA

5

STEINHOFEL INGO

1967

GER

157.5

197.5

355.0

16.04

LA CORUNA

6

YILMAZ MEHMET

1974

TUR

160.0

190.0

350.0

16.04

LA CORUNA

7

SPIROU CHRISTOS

1976

GRE

157.5

190.0

347.5

16.04

LA CORUNA
ARANDA IDALBERTO

1975

CUB

147.5

200.0

347.5

27.04

CAMAGUEY

9

BATMAZ ERGUN

1967

TUR

155.0

180.0

335.0

16.04

LA CORUNA

10

LIU CHANGZHU

1977

CHN

147.5

185.0

332.5

01.05

CHIBA

11

LEMME GABRIEL

1970

ARG

147.5

182.5

330.0

14.05

MERIDA

12

VANEV ZLATAN

1973

BUL

140.0

187.5

327.5

20.02

MESTRE

13

CICEK AYHAN

1978

TUR

145.0

180.0

325.0

01.05

CHIBA
HOCH RENE

GER

145.0

180.0

325.0

19.03

GIJON

15

SZYPOWSKI MARKO

GER

140.0

180.0

320.0

19.03

GIJON

16

HEGHEDUS VASILE

1977

ROM

145.0

172.5

317.5

12.02

THESSALONIKI

17

GOMEZ MIGUEL

1979

ESP

137.5

177.5

315.0

16.04

LA CORUNA

18

SCIFO MAURO

1972

ITA

135.0

177.5

312.5

16.04

LA CORUNA

19

LUKAC RUDOLF

1969

SVK

137.5

172.5

310.0

16.04

LA CORUNA

20

LLERENA WALTER

1973

ECU

137.5

170.0

307.5

14.05

MERIDA

21

SAURI CARLOS

1974

PUR

140.0

165.0

305.0

27.04

CAMAGUEY
VOCURA ZBYNEK

1978

CZE

140.0

165.0

305.0

16.04

LA CORUNA
DELIS ALEXIS

1980

CUB

135.0

170.0

305.0

27.04

CAMAGUEY

24

HOLLER WERNER

1977

AUT

142.5

160.0

302.5

19.03

GIJON

25

KALKANLI NUMET

1976

TUR

135.0

165.0

300.0

12.02

THESSALONIKI
KIM JONG-MIN

1979

KOR

132.5

167.5

300.0

01.05

CHIBA

27

SKANDRANI ABDALLA

1976

SYR

132.5

165.0

297.5

07.04

TEHRAN
ALDENHOV ANDRE

1971

SWE

137.5

160.0

297.5

29.05

MALTA
FRANQUI ARNOLD

1963

PUR

132.5

165.0

297.5

27.04

CAMAGUEY
GANDOLFO MARCELO

1972

ARG

130.0

167.5

297.5

27.04

CAMAGUEY

31

CAMPOS JUGNEVIS

1978

VEN

125.0

170.0

295.0

14.05

MERIDA
WAHAB HOMAMMED

1970

NED

130.0

165.0

295.0

16.04

LA CORUNA
AHADOV SALEH

1978

AZE

135.0

160.0

295.0

16.04

LA CORUNA

34

CHRISTOFORIDIS CHRIS

1980

GRE

130.0

162.5

292.5

12.02

THESSALONIKI

35

CARDENAS ROBERTO

1977

VEN

127.5

162.5

290.0

27.04

CAMAGUEY
AYADI KAIS

1976

TUN

140.0

150.0

290.0

12.02

THESSALONIKI
MESSIAS MARCO

1976

POR

132.5

157.5

290.0

19.03

GIJON
SUZUKI TSUTOMU

1977

JPN

132.5

157.5

290.0

01.05

CHIBA
NAKAJYO KATSURA

1978

JPN

130.0

160.0

290.0

01.05

CHIBA
LE RUYET PATRICE

1967

FRA

135.0

155.0

290.0

12.02

THESSALONIKI
CACERES JESUS

1974

ESA

127.5

162.5

290.0

29.05

GUATEMALA
LEKA KRESHNIK

1977

ALB

135.5

155.0

290.0

12.02

THESSALONIKI

43

MARTIN ANTHONY

1981

USA

125.0

162.5

287.5

29.01

NAURU
DETENAMO QUINCY

1979

NRU

125.0

162.5

287.5

27.03

MELBOURNE
LASTRE RUDY

1981

CUB

127.5

160.0

287.5

27.04

CAMAGUEY

46

HSU YING-HSI

1977

TPE

125.0

160.0

285.0

01.05

CHIBA
MARTINEZ MAXIMINIO

1961

DOM

122.5

162.5

285.0

29.05

GUATEMALA
VILLEGAS HORACIO

1969

COL

130.0

155.0

285.0

27.04

CAMAGUEY

49

MARTIN MICHAEL

1983

USA

127.5

155.0

282.5

29.01

NAURU

50

CLERC REDJEAN

1970

SUI

125.0

155.0

280.0

16.04

LA CORUNA
MILMAN YEVGENY

1975

ISR

130.0

150.0

280.0

01.05

CHIBA
AFSHIN A.R.

1978

IRI

125.0

155.0

280.0

07.04

TEHRAN
CRUIKSHANK STUART

1970

GBR

125.0

155.0

280.0

16.04

LA CORUNA
LOPEZ RICHARD

1981

CUB

125.0

155.0

280.0

27.04

CAMAGUEY

55

SAME ESSMAIL

1982

SYR

120.0

155.0

275.0

12.04

CAIRO
SANTIESTEBAN ROSEL

1982

CUB

122.5

152.5

275.0

27.04

CAMAGUEY

57

CARRERA VITELIO

1970

PAN

122.5

150.0

272.5

29.05

GUATEMALA
URRICHE LUIS

1979

CHI

122.5

150.0

272.5

29.05

GUATEMALA

59

MALALA HABIB

1979

KSA

117.5

147.5

265.0

12.04

CAIRO

60

QURABI MAHER

1981

SYR

117.5

142.5

260.0

12.04

CAIRO

61

DUNDRAXHIU MUHARREM

1982

ALB

115.0

140.0

255.0

12.02

THESSALONIKI

62

KAMARAIA EKEN

1976

KIR

110.0

140.0

250.0

27.03

MELBOURNE

63

RANGEL LUIS

1977

PAN

112.5

135.0

247.5

29.05

GUATEMALA

64

ANIS HIDRI

1981

TUN

105.0

135.0

240.0

10.04

CAIRO
DABWIDO TRENT

1970

NRU

100.0

140.0

240.0

27.03

MELBOURNE
RODRIGUEZ DANIEL

1982

COL

110.0

130.0

240.0

27.04

CAMAGUEY

67

KHAZIOV A.

TKM

105.0

125.0

230.0

07.04

TEHRAN
CARTAGENA MOISES

1975

PUR

110.0

120.0

230.0

14.05

MERIDA
COOK MARCUS

1982

NRU

105.0

125.0

230.0

29.01

NAURU

70

KULDSAAR IVAR

1980

EST

107.5

120.0

227.5

29.05

MALTA

71

DOWEIYA RENOS

1983

NRU

100.0

125.0

225.0

08.05

AUCKLAND

72

GRAUERBERGER FRIEDER

GER

97.5

122.5

220.0

30.05

MALTA

73

BRADLEY KARL

1980

NZL

90.0

122.5

212.5

08.05

AUCKLAND
RUPP URBAN

GER

100.0

112.5

212.5

30.05

MALTA

75

NOTTE ROAK

1979

NRU

92.5

115.0

207.5

29.01

NAURU
ROMANI FRANK

1981

LUX

92.5

115.0

207.5

29.05

MALTA

77

HOOD JAMES

1980

NZL

90.0

115.0

205.0

08.05

AUCKLAND

78

VROLIJK PATRICK

1979

ARU

90.0

110.0

200.0

14.05

MERIDA

79

MARMAR MATTHEW

1976

MIC

85.0

110.0

195.0

29.01

NAURU

 

MĘŻCZYŹNI 85KG

1

HUSTER MARC

1970

GER

172.5

215.0

387.5

17.04

LA CORUNA

2

GARDEV GEORGI

1976

BUL

180.0

205.0

385.0

17.04

LA CORUNA

3

SEVINC DURSUN

1972

TUR

170.0

207.5

377.5

17.04

LA CORUNA
NASSIRINIA SHAHIN

1976

IRI

170.0

207.5

377.5

07.04

TEHRAN

5

QUIROGA ERNESTO

1974

CUB

160.0

205.5

365.0

28.04

CAMAGUEY

6

POITSCHKE ANDREY

1972

GER

165.0

197.5

362.5

17.04

LA CORUNA

7

RYTKOWSKI MARIUSZ

1976

POL

160.0

200.0

360.0

17.04

LA CORUNA

8

MACKENZIE JOEL

1979

CUB

160.0

190.0

350.0

28.04

CAMAGUEY

9

EHRLICH GYORGY

1977

HUN

162.5

185.0

347.5

17.04

LA CORUNA
SPIROU CHRISTOS

1976

GRE

157.5

190.0

347.5

13.02

THESSALONIKI
VELASCO ALVARO

1971

COL

157.5

190.0

347.5

14.05

MERIDA
BISHANAKU SOKOL

1977

ALB

157.5

190.0

347.5

13.02

THESSALONIKI

13

LLERENA JOSE

1967

ECU

145.0

200.0

345.0

14.05

MERIDA
YUAN AIJIN

1977

CHN

155.0

190.0

345.0

01.05

CHIBA

15

MANNIRONI SERGIO

1967

ITA

157.5

185.0

342.5

17.04

LA CORUNA
ARANDA IDALBERTO

1975

CUB

145.0

197.5

342.5

14.05

MERIDA
COSSIO JAIRO

1970

COL

157.5

185.0

342.5

14.05

MERIDA

18

KUTLIK ONDREJ

1976

SVK

150.0

190.0

340.0

17.04

LA CORUNA
DE TOMMASO FRANCESCO

1974

ITA

150.0

190.0

340.0

17.04

LA CORUNA
MARTINEZ SANTIAGO

1979

ESP

155.0

185.0

340.0

19.03

GIJON

21

SCHEER RICHARD

1974

FRA

155.0

182.5

337.5

19.03

GIJON
GASANOV NATIG

1977

AZE

150.0

187.5

337.5

17.04

LA CORUNA

23

GRIFFIN LEON

1975

GBR

145.0

190.0

335.0

17.04

LA CORUNA

24

CHIU YEN-CHUN

1977

TPE

145.0

187.5

332.5

01.05

CHIBA
SMELSTORIUS Z.

1970

LTU

157.5

175.0

332.5

17.04

LA CORUNA

26

SOTIRIS LOLIS

1976

GRE

152.5

175.0

327.5

19.03

GIJON
KRAUSHOFER MANFRED

1969

AUT

145.0

182.5

327.5

17.04

LA CORUNA

28

NAVARRO JOSE J.

1981

ESP

145.0

177.5

322.5

17.04

LA CORUNA

29

LOLIS SOTIRIS

1976

GRE

140.0

180.0

320.0

13.02

THESSALONIKI
BERSCHAUER WALDEMAR

1978

GER

145.0

175.0

320.0

19.03

GIJON

31

AGO ELION

1975

ALB

148.0

170.0

317.5

13.02

THESSALONIKI

32

DELGADO JOELY

1974

VEN

140.0

175.0

315.0

14.05

MERIDA
PLANCON CEDRIC

1969

FRA

135.0

180.0

315.0

19.03

GIJON
CASTRO MARIO

1981

DOM

145.0

170.0

315.0

29.05

GUATEMALA
STOYANOV ROUMEN

1971

BUL

145.0

170.0

315.0

13.02

THESSALONIKI

36

CHAPLIN OSCAR

1980

USA

140.0

172.5

312.5

30.01

NAURU
BARROS JOSE

1979

ARG

137.5

175.0

312.5

28.04

CAMAGUEY

38

MIKHALIDIS ALEXANDRO

1977

GRE

137.5

170.0

307.5

07.04

TEHRAN
SOTOLONGO JOEL

1980

CUB

137.5

170.0

307.5

28.04

CAMAGUEY
OBERDANNER DIETMAR

1971

AUT

142.5

165.0

307.5

19.03

GIJON

41

FURUYA TATSUHIKO

1977

JPN

135.0

170.0

305.0

01.05

CHIBA
CAMPBELL ROBERT

1972

AUS

135.0

170.0

305.0

27.03

MELBOURNE

43

MORENO ANIBAL

1980

COL

137.5

165.0

302.5

28.04

CAMAGUEY

44

VELEZ REINALDO

1971

PUR

130.0

170.0

300.0

28.04

CAMAGUEY
HARDIMAN MARIUS

1971

GBR

140.0

160.0

300.0

19.03

GIJON

46

PRONGUE GABRIEL

1969

SUI

130.0

167.5

297.5

17.04

LA CORUNA
SWANN JAMES

1974

NZL

132.5

165.0

297.5

27.03

MELBOURNE

48

BUSBY NORVELL

1968

NED

130.0

165.0

295.0

17.04

LA CORUNA
KONSTANTINIDIS VASIL

1982

GRE

135.0

160.0

295.0

13.02

THESSALONIKI
SMERAL MIROSLAV

1975

CZE

135.0

160.0

295.0

01.05

CHIBA

51

COY HENRY

1972

GUA

130.0

162.5

292.5

29.05

GUATEMALA

52

DE ROSSI LUCA

1971

ITA

125.0

165.0

290.0

20.02

MESTRE
MOURATIDIS SAVAS

1978

GRE

130.0

160.0

290.0

07.04

TEHRAN
AIMAN ABDELTWAB

1979

EGY

127.5

162.5

290.0

10.04

CAIRO
PILEGGI MICHAEL

1975

AUS

130.0

160.0

290.0

27.03

MELBOURNE

56

VAREA RUPENI

1968

FIJ

122.5

165.0

287.5

27.03

MELBOURNE
JORGENSEN HANS

1960

DEN

122.5

165.0

287.5

17.04

LA CORUNA

58

ORFELLY OMAR

1980

SYR

125.0

160.0

285.0

12.04

CAIRO
SANCHEZ HENRY

1981

CUB

125.0

160.0

285.0

28.04

CAMAGUEY

60

CHEVALIER ERIC

1976

FRA

127.5

155.0

282.5

13.02

THESSALONIKI

61

CUBUK BEKIR

1980

TUR

130.0

150.0

280.0

13.02

THESSALONIKI
ALSADA KASSIM

1980

KSA

127.5

152.5

280.0

12.04

CAIRO

63

HANACHI MOEZ

1980

TUN

122.5

150.0

272.5

10.04

CAIRO

64

LA FUENTE SERGIO

1966

URU

120.0

150.0

270.0

14.05

MERIDA
DIRINGA DANIEL

1978

NRU

117.5

152.5

270.0

30.01

NAURU

66

DOMTHAISONG CHAINUCH

1979

SWE

117.5

147.5

265.0

29.05

MALTA

67

GUIDI STEFANO

1974

SMR

117.5

145.0

262.5

17.04

LA CORUNA
ELQADY MAHMOD ABDELF

1981

JOR

112.5

150.0

262.5

12.04

CAIRO
OWENS JAMIE

GBR

115.0

147.5

262.5

30.05

MALTA

70

GARCIA SERGIO

1973

URU

112.5

147.5

260.0

29.05

GUATEMALA
GERIE SERGE

1971

MRI

120.0

140.0

260.0

13.02

THESSALONIKI

72

MCEWAN JOHN

GBR

115.0

140.0

255.0

30.05

MALTA

73

KEROUANE SOFIANE

1980

ALG

117.5

135.0

252.5

10.04

CAIRO

74

FARO JUNIOR

1978

ARU

115.0

135.0

250.0

14.05

MERIDA

75

DABWIDO TRENT

1970

NRU

105.0

142.5

247.5

30.01

NAURU

76

DEL CASTILLO LEONEL

1973

PAN

107.5

130.0

237.5

29.05

GUATEMALA

77

COOK MARCUS

1982

NRU

105.0

130.0

235.0

08.05

AUCKLAND

78

AGIR DAIGA

1983

NRU

102.5

130.0

232.5

30.01

NAURU
SCHORR PETER

GER

105.0

127.5

232.5

30.05

MALTA

80

RAVI BHOLLAH

1981

MRI

95.0

115.0

210.0

10.04

CAIRO

81

JONES PETER

1982

NZL

90.0

117.5

207.5

08.05

AUCKLAND
RELJAC ERVIN

1982

CRO

92.5

115.0

207.5

29.05

MALTA

83

REID JARROD

1982

NZL

95.0

110.0

205.0

08.05

AUCKLAND

84

TEABUGE SAMUEL

1977

NRU

82.5

120.0

202.5

30.01

NAURU

 

MĘŻCZYŹNI 94KG

1

KOLECKI SZYMON

1981

POL

180.0

225.0

405.0

17.04

LA CORUNA

2

KAKHIASHVILIS AKAKIOS

1969

GRE

177.5

225.0

402.5

17.04

LA CORUNA

3

SUDAS BUNYAMI

1975

TUR

170.0

220.0

390.0

17.04

LA CORUNA

4

LUNA JULIO

1973

VEN

167.5

217.5

385.0

14.05

MERIDA
CHUMAK OLEG

1970

UKR

170.0

215.0

385.0

17.04

LA CORUNA

6

KOVACS ZOLTAN

1977

HUN

170.0

212.5

382.5

17.04

LA CORUNA
BATISTA MICHEL

1977

CUB

172.5

210.0

382.5

28.04

CAMAGUEY

8

PILOSYAN HAKOB

1973

ARM

180.0

200.0

380.0

17.04

LA CORUNA

9

LEHMAN DARIO

1971

ARG

172.5

205.0

377.5

28.04

CAMAGUEY

10

BETKER LARS

1971

GER

170.0

205.0

375.0

17.04

LA CORUNA

11

BAGHERI KOURESH

1977

IRI

170.0

200.0

370.0

07.04

TEHRAN

12

OH SE-MIN

1977

KOR

160.0

202.5

362.5

01.05

CHIBA
BAZINAS DIONISIS

1975

GRE

165.0

197.5

362.5

17.04

LA CORUNA

14

SUKHOV OLEKSIY

1976

UKR

170.0

190.0

360.0

17.04

LA CORUNA

15

MATZKU JURGEN

1966

AUT

162.5

195.0

357.5

17.04

LA CORUNA

16

LAZOVSKIS SERGEJS

1976

LAT

155.0

197.5

352.5

17.04

LA CORUNA
KOUNEV KIRIL

1968

AUS

160.0

192.5

352.5

27.03

MELBOURNE

18

HERNANDEZ CARLOS A.

1972

CUB

160.0

185.0

345.0

28.04

CAMAGUEY
RUIZ OLIVER

1976

COL

150.0

195.0

345.0

14.05

MERIDA
CHAKAROV IVAN

1966

BUL

160.0

185.0

345.0

13.02

THESSALONIKI

21

OLIVER JOSE RUIZ

1974

COL

150.0

190.0

340.0

29.05

GUATEMALA

22

TOVKES IVAN

1977

RUS

155.0

182.5

337.5

01.05

CHIBA

23

MOHAMMAD S.

SYR

145.0

190.0

335.0

07.04

TEHRAN
SCHNIRPEL JAN

1977

GER

157.5

177.5

335.0

19.03

GIJON
CALLARD ANDREW

1968

GBR

145.0

190.0

335.0

17.04

LA CORUNA
MARTINEZ ROBERTO

1979

CUB

155.0

180.0

335.0

28.04

CAMAGUEY

27

MANCINO RAFFAELE

1965

ITA

162.5

180.0

330.0

17.04

LA CORUNA
DE TOMMASO FRANCESCO

1974

ITA

145.0

185.0

330.0

20.02

MESTRE
MAY PETER

1966

GBR

150.0

180.0

330.0

17.04

LA CORUNA

30

GARIPIS KONSTANTINOS

1981

GRE

145.0

180.0

325.0

13.02

THESSALONIKI
NAVARRO JOSE J.

1981

ESP

142.5

182.5

325.0

19.03

GIJON

32

WANG KUO-CHEN

1977

TPE

142.5

180.0

322.5

01.05

CHIBA
GUEST DAVID

1978

GBR

145.0

177.5

322.5

19.03

GIJON

34

OTOYA JAVIER

1975

ECU

140.0

180.0

320.0

14.05

MERIDA

35

HOLGUIN CARLOS

1973

DOM

147.5

170.0

317.5

29.05

GUATEMALA

36

BRITVA SERGIO

1971

ISR

142.5

172.5

315.0

17.04

LA CORUNA
FRANCOIS DENIS

1972

FRA

140.0

175.0

315.0

13.02

THESSALONIKI
BANKE PETER

1971

DEN

137.5

177.5

315.0

17.04

LA CORUNA

39

NAOUI KAMEL

1976

TUN

140.0

170.0

310.0

13.02

THESSALONIKI
THOMA RODIN

1979

NRU

130.0

180.0

310.0

27.03

MELBOURNE
ROYSETH ODD GUNNAR

1972

NOR

130.0

180.0

310.0

29.05

MALTA
SHIMIZU YOSHITAKA

1977

JPN

137.5

172.5

310.0

01.05

CHIBA
UTSAR ANDREUS

1976

EST

142.5

167.5

310.0

29.05

MALTA

44

CHRISTOU PHILLIP

1970

AUS

140.0

167.5

307.5

27.03

MELBOURNE

45

GIERCZYK TOMASZ

1975

POL

132.5

170.0

302.5

01.05

CHIBA

46

KRISTO BOZO

1964

CRO

135.0

165.0

300.0

17.04

LA CORUNA

47

YULE STUART

1976

GBR

132.5

162.5

295.0

27.03

MELBOURNE
CAMPBELL ROBERT

1972

AUS

135.0

160.0

295.0

30.01

NAURU

49

ODONGO PAUL

1974

KEN

132.5

160.0

292.5

27.03

MELBOURNE

50

PAVLAK TONY

1967

NZL

125.0

165.0

290.0

27.03

MELBOURNE
ABDELHADY MOHAMED

1980

EGY

127.5

162.5

290.0

10.04

CAIRO
ALVAREZ FRANCISCO H.

1979

COL

130.0

160.0

290.0

28.04

CAMAGUEY

53

MACHADO ALFREDO

1968

PUR

127.5

160.0

287.5

14.05

MERIDA

54

RAMAZANOV R.

TKM

120.0

160.0

280.0

07.04

TEHRAN

55

CORNEJO ERICK

1976

ESA

120.0

155.0

275.0

29.05

GUATEMALA

56

LOPEZ ALEJANDRO

1973

PAN

127.5

145.0

272.5

28.04

CAMAGUEY
AL-ALSLES ABDELELAH

1979

KSA

120.0

152.5

272.5

12.04

CAIRO

58

SOLANO SALVADOR

1973

MEX

120.0

150.0

270.0

14.05

MERIDA

59

ELABODY MUSBAH

1980

JOR

122.5

145.0

267.5

12.04

CAIRO
DALY DAVID

1973

IRL

117.5

150.0

267.5

17.04

LA CORUNA
RIVAS DAVID

1967

GUA

120.0

147.5

267.5

29.05

GUATEMALA

62

ABDESSAFFAR HABBESSI

1981

TUN

120.0

145.0

265.0

10.04

CAIRO

63

GRONNEVIK GEIR

1980

NOR

122.5

140.0

262.5

29.05

MALTA

64

FEHER TAMAS

1960

URU

130.0

130.0

260.0

29.05

GUATEMALA
SIERRA ORLANDO

1969

GUA

120.0

140.0

260.0

29.05

GUATEMALA

66

AGIR DAIGA

1983

NRU

110.0

145.0

255.0

08.05

AUCKLAND

67

ELSANAA MOHAMED SHIK

1980

SYR

112.5

140.0

252.5

12.04

CAIRO
SEPEUR PATRICK

GER

112.5

140.0

252.5

30.05

MALTA

69

HICHAM TAMER

1980

TUN

115.0

135.0

250.0

10.04

CAIRO

70

JEREMIAH JAXSON

1978

NRU

100.0

135.0

235.0

30.01

NAURU

71

CHOMMUN ATISH

1981

MRI

90.0

110.0

200.0

10.04

CAIRO

 

MĘŻCZYŹNI 105KG

1 GOTFRID DENIS 1975 UKR 192.5 227.5 420.0 18.04 LA CORUNA
2 TESOVIC MARTIN 1974 SVK 182.5 227.5 410.0 01.05 CHIBA
3 JEDRA MARIUSZ 1973 POL 180.0 227.5 407.5 18.04 LA CORUNA
4 IVANOVSKI V. 1975 RUS 185.0 217.5 402.5 18.04 LA CORUNA
5 MATEAS ADRIAN 1968 ROM 187.5 210.0 397.5 18.04 LA CORUNA
6 OSUCH DARIUSZ 1969 POL 175.0 220.0 395.0 18.04 LA CORUNA
7 PROCHOROV DIMITRI 1968 GER 177.5 212.5 390.0 19.03 GIJON
8 ALPAK ABDULAZIZ 1975 TUR 172.5 212.5 385.0 01.05 CHIBA
9 OBUKHOV OLEKSIY 1976 UKR 170.0 212.5 382.5 18.04 LA CORUNA
PISAREVSKI GLEB 1978 RUS 175.0 207.5 382.5 01.05 CHIBA
11 BUROV BORIS 1970 ECU 172.5 205.0 377.5 15.05 MERIDA
12 MAGRINI FABIO 1965 ITA 165.0 207.5 372.5 18.04 LA CORUNA
13 BRANDT LARS 1974 GER 170.0 200.0 370.0 18.04 LA CORUNA
14 JEGOROVS OLEGS 1970 LAT 170.0 195.0 365.0 18.04 LA CORUNA
STECHOW RAYK 1976 GER 165.0 200.0 365.0 19.03 GIJON
16 TAVAKOLI HOSSEIN 1978 IRI 160.0 200.0 360.0 08.04 TEHRAN
AJFRID SILVIO 1976 AUT 157.5 202.5 360.0 19.03 GIJON
18 MONTOYA ERNESTO 1972 CUB 155.0 202.5 357.5 28.04 CAMAGUEY
19 VLAD FLORIN 1980 ROM 160.0 195.0 355.0 13.02 THESSALONIKI
VITSARAS GIORGOS 1976 GRE 165.0 190.0 355.0 19.03 GIJON
WALZER LIBOR 1978 CZE 160.0 195.0 355.0 18.04 LA CORUNA
22 DERMETZIS GIORGOS 1979 GRE 165.0 185.0 350.0 19.03 GIJON
TOKOTUU APOLOSIO 1975 FRA 160.0 190.0 350.0 18.04 LA CORUNA
SIMON JORDI 1978 ESP 160.0 190.0 350.0 19.03 GIJON
25 INOJOSA JILMER 1971 VEN 145.0 202.5 347.5 15.05 MERIDA
MAGOULAS STEVE 1976 GRE 155.0 192.5 347.5 13.02 THESSALONIKI
27 YULE TOMMY 1976 GBR 160.0 182.5 342.5 28.03 MELBOURNE
28 BAE JUNG-HYUN 1978 KOR 142.5 195.0 337.5 01.05 CHIBA
29 ALPAK ABDULAZIZ 1973 TUR 155.0 180.0 335.0 13.02 THESSALONIKI
BATISTA MICHEL 1977 CUB 152.5 182.5 335.0 15.05 MERIDA
DA SILVA EDMILSON 1964 BRA 152.5 182.5 335.0 15.05 MERIDA
32 MAY PETER 1966 GBR 150.0 180.0 330.0 30.05 MALTA
GUEST DAVID 1978 GBR 150.0 180.0 330.0 18.04 LA CORUNA
CEPEDA FRANK 1964 DOM 150.0 180.0 330.0 29.05 GUATEMALA
35 MODIG KRISTOFER 1976 SWE 145.0 182.5 327.5 18.04 LA CORUNA
36 CHESNAIS STUART 1975 GBR 155.0 170.0 325.0 19.03 GIJON
37 GRANT KARL 1970 GBR 140.0 182.5 322.5 18.04 LA CORUNA
38 WEN CHEN-YEN 1975 TPE 145.0 175.0 320.0 01.05 CHIBA
39 CURTAIN MATTHEW 1974 AUS 145.0 170.0 315.0 28.03 MELBOURNE
40 ALMADAN HUSSEN 1980 KSA 145.0 165.0 310.0 12.04 CAIRO
41 GARABWAN GERARD 1971 NRU 127.5 177.5 305.0 28.03 MELBOURNE
MOSTAFA AHMED HASAN 1979 EGY 137.5 167.5 305.0 10.04 CAIRO
43 KUSAKA MUNEAKI 1977 JPN 130.0 170.0 300.0 01.05 CHIBA
44 NEIL THOMAS 1972 GBR 137.5 160.0 297.5 19.03 GIJON
CADENAS MIGUEL 1976 ECU 130.0 167.5 297.5 28.04 CAMAGUEY
46 KHASHFBUTT M. 1974 SYR 130.0 160.0 290.0 08.04 TEHRAN
47 NGALU TEVITA 1973 TGA 125.0 162.5 287.5 28.03 MELBOURNE
48 MURRAY DAVID 1974 GBR 125.0 160.0 285.0 28.03 MELBOURNE
ENRIQUEZ JONATHAN 1979 ARU 127.5 157.5 285.0 15.05 MERIDA
50 KUCERA MICHAL 1977 SVK 125.0 155.0 280.0 01.05 CHIBA
51 TAYM MOHAMED 1980 JOR 127.5 150.0 277.5 12.04 CAIRO
52 ELSHIKH AHMED 1980 SYR 117.5 157.5 275.0 12.04 CAIRO
BAKER HEINZ 1982 NZL 125.0 150.0 275.0 08.05 AUCKLAND
QUINTUS NICO 1953 LUX 125.0 150.0 275.0 29.05 MALTA
55 ROBERTS JONATHAN GBR 117.5 152.5 270.0 30.05 MALTA
56 HERNANDEZ ERIC 1978 PUR 115.0 147.5 262.5 01.05 CHIBA
CACERES MANUEL 1976 ESA 117.5 145.0 262.5 29.05 GUATEMALA
58 THOMA THALVIC 1977 NRU 112.5 140.0 252.5 30.01 NAURU
AVILES ELIAS 1980 GUA 112.5 140.0 252.5 29.05 GUATEMALA
60 DONGOBIR COSMOS 1984 NRU 105.0 130.0 235.0 08.05 AUCKLAND
61 DANIEL BAMBI 1984 NRU 85.0 110.0 195.0 30.01 NAURU

 

MĘŻCZYŹNI +105KG

Nazwisko i imię Rok urodzenia Państwo Rwanie Podrzut Dwubój Data(1999r) Miejsce uzyskania wyniku
1 DANIELYAN ASHOT 1974 ARM 202.5 245.0 447.5 18.04 LA CORUNA
2 WELLER RONNY 1969 GER 200.0 237.5 437.5 18.04 LA CORUNA
3 SCERBATIHS VIKTORS 1974 LAT 197.5 237.5 435.0 18.04 LA CORUNA
4 KRASILNIKOV GENNADY 1977 UKR 197.5 235.0 432.5 18.04 LA CORUNA
5 CHEMERKIN ANDREI 1972 RUS 185.0 230.0 415.0 08.05 FOERDE
6 NAJDEK PAWEL 1973 POL 177.5 235.0 412.5 18.04 LA CORUNA
7 FLERKO SERGEI 1972 RUS 185.0 225.0 410.0 18.04 LA CORUNA
REZAZADEH HOSSEIN 1978 IRI 180.0 230.0 410.0 08.04 TEHRAN
9 GRIMSETH STIAN 1972 NOR 180.0 227.5 407.5 08.05 FOERDE
10 BERGMANIS RAIMONDS 1966 LAT 182.5 222.5 405.0 08.05 FOERDE
11 STARK TIBOR 1972 HUN 182.5 220.0 402.5 08.05 FOERDE
FRANZ AXEL 1972 GER 182.5 220.0 402.5 18.04 LA CORUNA
DOROSHCHUK RUSLAN 1973 BLR 180.0 222.5 402.5 18.04 LA CORUNA
14 TECEDOR JON 1975 ESP 172.5 217.5 390.0 18.04 LA CORUNA
15 ALECU MARIUS 1979 ROM 167.5 220.0 387.5 13.02 THESSALONIKI
SOTO BRUNO 1974 ESP 167.5 220.0 387.5 18.04 LA CORUNA
17 SANCHEZ MODESTO 1972 CUB 175.0 202.5 377.5 29.04 CAMAGUEY
18 KRASNOV BORIS 1972 RUS 167.5 205.0 372.5 01.05 CHIBA
BOER MORENO 1977 ITA 170.0 202.5 372.5 20.02 MESTRE
20 POLON ROMAN 1966 CZE 170.0 192.5 362.5 18.04 LA CORUNA
21 MORILLO HILDEGAR 1977 VEN 160.0 200.0 360.0 15.05 MERIDA
CHUN SANG-KYOON 1981 KOR 165.0 195.0 360.0 01.05 CHIBA
VITSARAS EYTHIMIS 1975 GRE 162.5 197.5 360.0 20.03 GIJON
KOCH EUGEN 1976 GER 160.0 200.0 360.0 20.03 GIJON
ESCALANTE CRISTIAN 1976 CHI 162.5 197.5 360.0 29.05 GUATEMALA
SIONE ALESANA 1966 ASA 167.5 192.5 360.0 28.03 MELBOURNE
27 DERMETZIS GIORGOS 1979 GRE 165.0 185.0 350.0 13.02 THESSALONIKI
REYES PLEITER 1970 DOM 150.0 200.0 350.0 29.05 GUATEMALA
29 AVERY NIGEL 1967 NZL 152.5 195.0 347.5 28.03 MELBOURNE
30 KAM ISCA 1980 NRU 150.0 195.0 345.0 28.03 MELBOURNE
MAGOULAS STEVE 1976 GRE 150.0 195.0 345.0 01.05 CHIBA
DIEMER CARSTEN 1978 GER 155.5 190.0 345.0 20.03 GIJON
33 SHEKH HASSANEAN 1965 SYR 150.0 190.0 340.0 08.04 TEHRAN
NOBEL HENRIK 1973 DEN 155.0 185.0 340.0 18.04 LA CORUNA
35 HIGUCHI TADAYUKI 1977 JPN 145.0 192.5 337.5 01.05 CHIBA
36 AN JONG-HYUK 1979 KOR 150.0 185.0 335.0 01.05 CHIBA
37 SILVERMAN PHIL 1974 NZL 147.5 180.0 327.5 28.03 MELBOURNE
38 IVANENKO PAVEL 1976 RUS 150.0 175.0 325.0 01.05 CHIBA
MAZON JORGE 1970 ECU 145.0 180.0 325.0 29.04 CAMAGUEY
LLERENA WALTER 1975 ECU 145.0 180.0 325.0 29.05 GUATEMALA
41 HOCKING CORRAN 1980 AUS 145.0 177.5 322.5 01.05 CHIBA
42 MARKSTEINER MARCUS 1978 AUT 150.0 170.0 320.0 20.03 GIJON
MARTIN ANTHONY 1979 AUS 140.0 180.0 320.0 28.03 MELBOURNE
44 BURTOVOY JORGE 1969 ARG 147.5 170.0 317.5 29.05 GUATEMALA
45 MLAYAH MAJEH 1973 TUN 145.0 170.0 315.0 13.02 THESSALONIKI
46 RAE CHRIS 1980 AUS 140.0 170.0 310.0 28.03 MELBOURNE
47 CURTAIN MATTHEW 1974 AUS 142.5 165.0 307.5 30.01 NAURU
48 HAMEED CH. 1968 PAK 132.5 172.5 305.0 08.04 TEHRAN
HELLEMENT SHARLON 1971 NED 135.0 170.0 305.0 18.04 LA CORUNA
50 HASNAOUI MOHAMED 1979 TUN 130.0 165.0 295.0 10.04 CAIRO
51 NEIL THOMAS 1972 GBR 130.0 162.5 292.5 30.05 MALTA
52 THOMAS FRASER GBR 130.0 160.0 290.0 30.05 MALTA
53 ASIA OMAR 1980 JOR 120.0 162.5 282.5 12.04 CAIRO
54 SHAI OREN 1971 ISR 135.0 145.0 280.0 01.05 CHIBA
55 KEROUI SID AHMED 1979 ALG 122.5 155.0 277.5 10.04 CAIRO
56 BUREKA AATA 1974 KIR 120.0 150.0 270.0 30.01 NAURU
57 CALLEJAS MARVIN 1978 ESA 107.5 142.5 250.0 29.05 GUATEMALA
58 MARTINEZ AXEL 1982 GUA 85.0 110.0 195.0 29.05 GUATEMALA

 

Dodaj komentarz